Murarz
ES-Perfekt
Norwegia
8 dager siden

Obowiązki :

  • murowanie, murowanie fasad z klinkieru
  • Wymagania :

  • min. 3-letnie doświadczenie w wymienionych pracach
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • preferowani kandydaci z doświadczeniem w Skandynawii
  • prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane
  • Pracodawca norweski oferuje :

  • możliwe długoterminowe kontrakty
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej dużej firmie
  • umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich
  • pomoc urzędowo-administracyjną,
  • Prosimy o przesyłanie referencji w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych ( bardzo ważne!)

    www.es-perfekt.pl

    Odwiedź nas nawww.facebook.com / esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

    W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącejprzetwarzania danych osobowych.

    Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Søk
    Søk
    Min e-postadresse
    Ved å klikke på "Fortsett", godtar jeg neuvoos personvern og vilkår og godtar å motta relevante e-postvarsler. (avbryt når som helst) Se her
    Fortsette
    Applikasjonsform