Dekarz dachy płaskie - papa Norwegia
Select Bemanning AS
Trondheim
6 dager siden
source : recrute

Opis działalności firmy

Select Bemanning AS jest norweską firmą rekrutującą pracowników do branży budowlanej. Naszą główną siedzibą jest Trondheim w Norwegii, a nasi klienci to firmy znane w całej Norwegii.

Zapraszamy do kontaktu z polskimi konsultantkami w godz. 8-15 (pn-pt).

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Dekarz dachy płaskie - papa Norwegia Trondheim

Opis stanowiska

Norweska firma SELECT BEMANNING A / S w Trondheim poszukuje dla swoich klientów pracowników na stanowisko : - DEKARZ - dachy płaskie, papa

Wymagania

Udokumentowane doświadczenie w zawodzie.

Język angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym jest wymogiem koniecznym.

Oferujemy

Zapewniamy : - Stawka 205 nok. Po okresie próbnym możliwy wzrost stawki do 217 nok.- Po 7,5 godz. pracy płatne nadgodziny 50%- Długie kontrakty- Zakwaterowanie (odpłatnie 4.

500 kr.) - samodzielne mieszkanie- Pomoc polskich konsultantek w załatwieniuformalności urzędowych.- Dodatkowe ubezpieczenie emerytalne

Rapporter denne jobben
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Søk
Min e-postadresse
Ved å klikke på "Fortsett", gir jeg neuvoo samtykke til å behandle dataene mine og sende meg e-postvarsler, som beskrevet i neuvoos Retningslinjer for personvern . Jeg kan når som helst trekke tilbake samtykket eller avmelde meg.
Fortsett
Utfylningsskjema